top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

İstanbul Ataşehir’de Yüzme Kulübü

İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü arayanlar için harika bir önerimiz var. İstanbul Ataşehir Yüzme Kulübü çocuklarınız için bulabileceğiniz en profesyonel eğitimi vermektedir. Uzman ve bilgili kadrosu ile çocuklarınızın güvenli bir şekilde yüzme öğrenmelerini sağlamaktadır.

Yüzme sporu yüzyıllardır insanlar tarafından bilinen ve yapılan bir spordur. Tüm vücut kaslarını çalıştıran yüzme sporu sayesinde insanlar çevik bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra sağlıklı bir yaşam da sürebilmektedir. Kasların eşit ve orantılı gelişmesini sağlayan aynı zamanda kişisel gelişime de katkı sağlayan yüzme sporu tüm çocuklara önerilen bir aktivitedir. Çocuklar için havuz eğitimleri yaş sınıflarına göre gruplandırılmaktadır. Her grup birer uzman eğitici ile çalışır ve yüzme havuzlarında her yaş grubu öğrenciler için güvenlik ve sağlık önlemleri alınmaktadır. Derslerde öğrencilere gösterilen ve anlatılan tüm uygulamalar çocukların da yapabileceği yöntemlerle aktarılır ve bu yüzme sporu doğru bir şekilde öğrenilinceye kadar sürdürülür. Dersler genellikle kırk dakika ile bir saat arasında sürmektedir.

İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü küçük yaş gruplarına ve yetişkinlere yüzme sporunu öğretmeye devam ediyor. Yetişkinler için de sınıf açan yüzme kulübü dileyen öğrencileri için özel ders imkânı da sunmaktadır. Kişilerin istekleri doğrultusunda eğiticilerin program uygunluğuna göre bire bir ders imkânı sunulmaktadır. Profesyonel bir kadroya sahip İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü kısa sürede öğrencilerine yüzme öğretmeyi başarmaktadır. Özellikle çocuklarınızı emanet edebileceğiniz ve güvenle bırakabileceğiniz Ataşehir yüzme kulübü uygun eğitim fiyatlarına sahiptir. Her yaş grubu için farklı fiyatlandırmalara sahip olan bu yüzme kulübü kişilere en iyi eğitimi güvenle vermeyi hedeflemektedir. Üstelik Ataşehir Yüzme Kulübü ve antrenörleri Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından akredite olan bir spor kulübüdür. Tüm mevzuatlara ve eğitim içeriklerine uyum söz konusudur. Burada eğitim alan yetişkin öğrencilere belirli bir eğitim sonrasında uygun görülürse lisans çıkartılmaktadır. Lisanslı yüzme sporcuları diledikleri gibi uluslararası yarışmalara katılabilmektedirler.

Ataşehir Yüzme kulübünde üyelikler aylık olarak yapılmaktadır. Aylık üyeler belirli bir saat ve program belirleme zorunluluğunda değillerdir. Eğiticileri ile konuşarak belirli saatlerde kendileri de gelebilmektedir. İstanbul Ataşehir Yüzme kulübünün tavsiye ettiği bazı istekler ve püf noktalar da kaydolan öğrenciye aktarılmaktadır. Yüzme havuzuna gelinirken kesinlikle herkesin kendi kullanımına özel bir boneye ihtiyacı vardır. Havuz öncesi ve sonrası yürüyebilmek için de muhakkak rahat ve kaymaz bir terlik edinilmelidir. Sudan çıktıktan sonra öğrencilerin üşümemesi için yanlarına muhakkak bir tane havlu almaları da önerilmektedir. Öğrencilerden özel durumu olan veya belirli saatlerde ilaç kullananlar varsa muhakkak yöneticilerin ve eğitmenlerin haberinin olması gerekmektedir. İlaç kullanan öğrencilerin de ilaçlarını muhakkak yanlarında bulundurmaları önerilmektedir.

Havuz eğitimleri her yaş grubuna uygun fiyat ve saatlerle verilmektedir. 0-3 yaş grubu çocuklar için uzman yüzme hocaları ve eğitim taktikleriyle çocuklarınız kısa sürede iyi birer yüzücü olma imkanına sahip olabilirler. Yaşları ilerledikçe devam edecekleri yüzme kursu ile ileride yarışmalara katılabilir ve olimpiyatlarda derece yapabilirler. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi için yüzme sporu en çok önerilen aktivitedir. Öğrenciler burada sosyalleşerek spor yapmanın zindeliğine kavuşurlar. Yüzme sporu ile ilgilenen çocuklar için İstanbul Ataşehir’de Yüzme Kulübü hizmet vermektedir.

İstanbul Ataşehir Yüzme Kulübü, her yaş grubuna eğitim veren hem çocuklar hem de yetişkinler için kurs açan uygun fiyatlı bir yüzme spor kulübüdür. Çocuğunuz için veya kendiniz için yüzme kursuna yazılmak isteyen bir İstanbul yaşayanı iseniz kulübün internet sitesinden veya telefon numaralarını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz yüzme kulübümüze gelerek uzman ve eğitimli yüzme sporu eğiticilerimizle sohbet edebilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorarak yanıt bulabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü araştıran yüzme meraklıları için uygun fiyatlı ve her yaş grubuna hizmet eden kursumuza sizleri de bekliyoruz. Üstelik burada grup dersleri alabileceğiniz gibi eğiticilerimizden bire bir ders de alabilmeniz mümkündür. Ataşehir’de yüzme kulübü etkinliklerimize katılan öğrencilerimiz hem pratik yapmakta hem de kendilerini geliştirmektedir.

Uygun fiyatlı ve işinde uzman eğiticilerin çalıştığı bir yüzme kursu arıyorsanız kursumuza uğrayıp bilgi almanızı öneririz. Çocuklarınızın okul dışında da spor ile ilgilenmesini ve saha sağlıklı bir gelişim göstermesi için sizler de İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü arayarak burada çocuklarınız için en iyi eğitimi aldırabilirsiniz. Yetişkinler için de özel kursları bulunan yüzme kulübümüz özellikle fıtık gibi sağlık problemi olan bireylerin terapi almasına ve iyileşmesine de yardımcı olmaktadır. Özellikle yüzme hareketleri birden fazladır ve kişilerin tüm vücut kaslarını çalıştırmaktadır. Üstelik dalış eğitimleri ile de kişiler ciğerlerinin nefes kapasitesini arttırmaktadır. Her açıdan faydalı olan ve insanların sağlığını iyi yönde geliştiren hatta iyileştiren bir spor olan yüzme sporu her yaştan kişiye önerilmektedir. Sizler de yüzme kulübümüzde dilediğiniz gibi yüzerken hem eğlenir hem de öğrenebilirsiniz. Bilgi ve fiyat öğrenek için bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.12 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page