top of page

Emirhan TEMİZ

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek  Okulu Yüzme Antrenörlüğün Bölümünden mezun olmuştur.Şuan halen yüzdürmekte olduğu bir takımı vardır.Şuana kadar bir çok sporcusu ilk üçte yer almaktadır.Geçen sene takım halinde Türkiye Şampiyonasında bayrak yarışında Türkiye 4. olmuştur. 3. kademe antrenörlük belgesine sahiptir. Ataşehir Yüzme Kulübünün kurucu ve baş antrenörüdür.Aynı zamanda bir özel okulda beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır.

Please reload

Halil İbrahim YÜKSELSAN

1. kademe yüzme antrenörüdür. 13 senelik Yüzme hayatında çeşitli başarılar elde etmiştir. Şuan halen master yüzme takımında aktif bir şekilde yüzmektedir. Ataşehir yüzme kulübünde alt yapı takımından sorumludur.

Please reload

Serdar KAYHAN

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme antrenörlüğü mezunudur. 3.kademe yüzme antrenörüdür. Ataşehir Yüzme Kulübü kurucu üyesi ve antrenörlerindendir. 15 yıllık yüzücülük ve 12 yıllık antrenörlük kariyerinde çeşitli başarılar elde etmiştir. 

Please reload

Selenay KALKAN

1.Kademe Yüzme Antrenörüdür. 1 sene senkronize antrenörlüğü yaptıktan sonra 4 senedir yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Eski bir yüzücü de olan antrenörümüz alt yapı takım sporcularımızla çalışmaktadır.

Please reload

bottom of page