top of page

ATAŞEHİR YÜZME KULÜBÜ

HAKKIMIZDA:

Ataşehir Yüzme Kulübü 2017 Yılından itibaren ilk olarak Ataşehir Yüzme havuzunda faaliyetlerine başlamıştır. Bugün itibari ile Ataşehir yüzme havuzu ve Burhan Felek yüzme havuzu olmak üzere iki farklı havuzda eğitim vermekteyiz. 

2017 yıllında Emirhan Temiz Ve Serdar Kayhan tarafından kurulan Ataşehir yüzme Kulübü deneyimli,eğitimli antrenör kadromuz ve kaliteli,temiz tesisler içerisinde yüzme sporunu sevdirmeyi ve öğretmeyi amaçlamaktadır.

AMACIMIZ:

Yüzme sporunda hiç bir sporcuyu kaybetmeden onlara tek tek dokunarak ve seviyelerine inerek kesinlikle yüzmeyi sevdirerek öğretmek ve gelebileceği en üst noktaya taşımaktır.

MİSYONUMUZ:

Ataşehir yüzme kulübü olarak kurulduğumuz günden beri yüzme sporunun gelişmesi ve tanınması için çaba sarf ettik ve etmeye devam ediyoruz. Her yaşa, her seviyeye ve en önemlisi her bütçeye uygun yüzme dersleri vermeye çalıştık. Her zaman kaliteye önem veren ve eğitim seviyesi üniversite mezunu olmayan antrenör asla bünyesinde çalıştırmayan bir kurumdur.

VİZYONUMUZ:

Küçük yaşlardan itibaren yüzme sporuna başlayan sporcularımızı sporun ve yüzmenin bir yaşam biçimi haline getirmesini sağlamaktır. Kaliteli tesislerimizde profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde Türkiye'de ve Dünya çapında sporcular yetiştirmeyi ve o sporcularımızın ömür boyu spor yapmalarını hedefliyoruz. Bu sporu geniş kitlere yayarak bütün 7 den 70' bütün herkesin yapabileceği sağlamaktadır.

bottom of page