top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

İstanbul Ataşehir’de Yüzme Kulübü Avantajları

İstanbul Ataşehir’de Yüzme Kulübü Türkiye’de Yüzme Federasyonuna bağlı olan bir yüzme kulübüdür. Anadolu yakasında faaliyet gösteren kulübümüze gelerek veya telefonla ulaşarak bilgi alabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yüzme sporunu aslında hepimiz biliriz. Çünkü her yaz çocuklar ve yetişkinler deniz kıyısında yüzmek ister. Birçok çocuk yüzme eylemini küçük yaşta ailesinden öğrenmektedir. Çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimleri için yüzme sporu oldukça faydalıdır. Çocukların özgüvenini arttırır ve daha sağlıklı büyümelerine yardımcı olur. Üstelik yüzme sporu suyu seven her insan için bir tutku halini almıştır. Bazı kişiler dalış yapmaktan hoşlanırken bazıları da balık tutmayı sever. Kimi insan tekne kullanmaktan hoşlanırken kimisi de hızlı yüzmekten zevk alır.

Yüzme kursumuzun fiyatları son derece uygun olmasının yanı sıra kendi alanında da öncü konumundadır. Her yaş çocuk ve yetişkin için aktif olarak uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Su ile oynamayı seven, her türlü aktiviteye karşı meraklı ve ilgili olan herkesi İstanbul Ataşehir'de yüzme kulübü olan havuzumuza bekliyoruz. Uygun fiyatları ve öğrenciye verdiği değerler ile kendinden sıklıkla söz ettiren kurumumuzdan bilgi almak için bizleri arayabilir veya eposta adresimize bir e-posta atabilirsiniz.

Su sporları sadece yüzme olarak sınıflandırılmamaktadır. Kişilerin çoğu suda dalış sporunu da sevmektedir. Derinliklere dalmayı, sevilen bir aktiviteyi icra etmek herkese iyi gelir. Üstelik yüzme sporu yapan kişilerin daha sağlıklı olduğu ve eklem ağrısını en aza indirgedikleri de bilinmektedir. Daha sağlıklı ve huzurlu olmak için her yıl yüzlerce yaş grubundan insan yüzme sporuna adım atmaktadır. Su ile ilgili tüm aktiviteye ve sporlarda en önemli kural kişilerin muhakkak yüzme bilmesi gerekliliğidir. Çünkü aksi bir durumda boğulma tehlikesinin önlenmesi ve kişilerin kendini kurtarması çok önemlidir. İstanbul Ataşehir'de yüzme kulübü olarak hizmet veren kurumumuzda en iyi hizmet ile öğrencileri geliştirmekteyiz. Üstelik kurslarımızda her yaş grubuna yüzme eğitimi sağlanmaktadır. Tüm yüzme kulübü öğrencilerine ilk yardım uygulamaları da öğretilmektedir. Bu sayede olası bir durumda tüm yüzme sever vatandaşlarımız kendini kurtarabilir ve başkasına da yardımcı olup hayat kurtarabilir.

Yüzmek için yaş beklenmemelidir. En iyi yüzme öğrenilen yaşın çocukluk yaşı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle birçok veli çocuğunu en erken yaşta yüzme kursuna göndermektedir. Erken yaşta yüzme öğrenen çocuklar bir daha bu eylemi unutmazlar ve her yıl kendilerini saha da çok geliştirme imkanına sahip olurlar. Üstelik ileri yaşlarda çocukların yüzme yetkinliklerine göre lisans almaları da mümkün olmaktadır. Lisans belgelemesine sahip olan tüm kadın veya erkek bireyler kendi yaş kategorilerinde olimpiyat veya yarışmalara katılabilirler. Birçok öğrencimiz iyi birer yüzücü olduktan sonra yarışmalara katılmış ve çok iyi dereceler elde etmişlerdir. Sizler de çocuklarınızın yüzme sporuna olan becerisi ile övünebilir onu destekleyebilirsiniz.

Yüzme kursları fiyatlarımız İstanbul civarında en uygun fiyatlandırmanın yapıldığı yüzme kulübüdür. Üstelik burada size en uygun ve verimli saatlerde kursa gelerek rahatlıkla yüzme öğrenmeniz mümkündür. İsteyen öğrencilere bire bir yüzme eğitimi de uzman eğiticiler tarafından verilmektedir. Küçük yaş grubundaki çocukların kursa gelmeden önce velileri ile gelip kaydolması gerekmektedir. Çocuğunuzun gelişimi ve sağlığı için yüzme sporunu yapması uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Yüzme aktivitesini ve sporunu düzenli yapan bireylerde skolyoz hastalığının da düzeldiği ve kemik ağrılarının azaldığı tespit edilmiştir. Bu nedenle hemen hemen tüm doktorlar her yaş grubundan kişiye yüzme sporunun önerisinde bulunur.

Yüzme kursuna gelirken kendi konforunuz ve güvenliğiniz için birtakım eşyaları da beraberinizde getirmeniz gerekmektedir. Örneğin havuza girdikten sonra hasta olmamak için çıkar çıkmaz kurulanmamız gerekmektedir. Bu nedenle en az iki adet temiz havlu bulundurmanız son derece önemlidir. Diğer bir ihtiyaç ise hijyeni sağlamak için havuz için özel tasarlanmış bonelerden takmaktır. Bu hem saç ve benzeri kılların havuza dökülmesini engellemektedir hem de yüzerken saçlarınızın sizi engellemesini önleyecektir. Bir diğer önemli ihtiyaç da havuzdan çıktıktan sonra ıslak zeminde kaymayı önlemek için uygun bir ayakkabı veya terliğin giyilmesidir. Tüm bu ekipmanlarla hem daha kaliteli bir eğitim verilmiş olur. Üstelik can güvenliğinin sağlanması daha huzurlu bir öğrenme ortamı da yaratacaktır.

İstanbul Ataşehir’de yüzme kulübü firmamız her yaş grubunda insan için uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Sizler de yapacağınız su sporları için ilk adımı atabilirsiniz. Su sporlarında başarılı olmak ve gelişebilmek için ilk önce yüzmenin öğrenilmesi gerekmektedir. Çünkü suda hızlı hareket etmenin becerilebilmesi için yüzmenin de iyi olması gereklidir. Yüzme kursları sayesinde her yaştan birey istedikleri gibi su sporlarını icra edebilir. Üstelik kursumuzun telefon numaralarını arayarak bilgi ve randevu almanız da mümkün. Dilerseniz yüzme havuzumuzu görmeye gelebilir ve uzman antrenörlerimize merak ettiğiniz tüm soruları rahatlıkla sorabilirsiniz. En iyi ve kaliteli hizmeti veren uygun fiyatlı yüzme kulübümüze hepiniz davetlisiniz!

9 görüntüleme

Kommentare


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page