top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kulübü Özel Yüzme Dersi

Ataşehir’de özel yüzme dersi almayı düşünenler için Ataşehir Yüzme Kulübü birçok fırsat sunuyor. Kulüp, Anadolu Yakası’nda birden fazla havuzda eğitim faaliyetlerini yürütüyor. Ataşehir Yüzme Kulübü’nün antrenör kadrosunun tamamı alanında eğitimli isimlerden oluşuyor. Kulüp, Türkiye Yüzme Federasyonu’na bağlı resmi bir kulüp olarak faaliyet gösteriyor.

Yüzme sporunun sevdirilmesi, tanıtılması ve bir yaşam biçimi haline gelebilmesini amaçlıyor. Kulüp bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinlere yönelik kurs faaliyetleri yürütülüyor. Tüm yaş grupları için birebir yüzme dersi seçeneği sunuluyor. Kulüp, yüzme sporunu profesyonel olarak yapmak, lisans almak ve yarışlara katılmak isteyenlere de fırsatlar sunuyor. Lisanslı sporcular yurt içi ve yurt dışı yarışlarda Ataşehir Yüzme Kulübü’nü temsil edebiliyor. Peki; yüzme özel ders fiyatları nasıl? Özel dersler kursiyerlere ne gibi avantajlar sunuyor?

Özel Yüzme Dersi Almak Neden Avantajlı?

Ataşehir Yüzme Kulübü, hem grup dersleri hem de özel ders faaliyetleri yürütüyor. Özel yüzme dersleri yüzme bilen ve bilmeyen herkese yönelik olarak verilebiliyor. Ayrıca farklı yaş grupları özel derslerden faydalanabiliyor. Grup dersleri belirli bir takvime bağlı kalınarak sürdürülüyor. Kurs takviminin esnetilmesi söz konusu olamıyor. Buna ek olarak; dersleri kaçıranlar için telafi dersi yapılmıyor. Bu nedenle kimi kursiyerler özel yüzme derslerini tercih ederek daha esnek bir kurs takvimini seçebiliyor. Birebir yüzme dersi seçeneğinde kurs takvimi antrenör ve kursiyerin talepleri doğrultusunda oluşturuluyor.

Kulüp bünyesindeki kurslar haftada iki gün ve günde birer saat olacak şekilde programlanıyor. Ancak; özel ders seçeneğinde daha yoğun bir program yapmak mümkün olabiliyor. Daha hızlı yüzme öğrenmek, yarışlara katılmak gibi amaçları olan kursiyerler kurs programını hızlandırabiliyor. Yoğunlaştırılmış bir program kapsamında daha fazla antrenmana katılabiliyorlar.

Özel yüzme dersleri tüm bunlara ek olarak; tedavi, kilo verme, kilo koruma gibi amaçlarla da yapılabiliyor. Su korkusu olanların özel dersleri tercih etmeleri kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı oluyor. Geçmişte su ile ilgili olumsuz deneyim yaşamış olanlar özel derslerde kendilerini daha güvende hissedebiliyor.

Özel Yüzme Dersi Ücretleri

Peki; Ataşehir Yüzme Kulübü’nde yüzme özel ders fiyatları nasıl? Kulüp bünyesinde sunulan özel yüzme dersleri tek kişinin yanı sıra; iki ve üç kişilik de yapılabiliyor. Kurslar alınacak ders saatlerine göre ücretlendiriliyor. Bunun için kursiyerlere farklı kurs paketleri sunuluyor. 8, 16, 24 ve 32 saatlik paketler halinde eğitimler alınıyor. İki ve üç kişilik kurslarda kurs ücreti kursiyerlere pay ediliyor.

8 saatlik kurs paketi için tek kişinin ayırması gereken bütçe 1800 TL oluyor. 16 saatlik paket ücreti 3400 TL olarak belirleniyor. 24 saatlik paket için kursiyerlerin 4900 TL ödemesi gerekiyor. 32 saatlik özel yüzme dersi paketi için ise ücret 6400 TL olarak biliniyor. İki ve üç kişilik derslerde ise ücretler değişiklik gösteriyor. İki kişilik derslerde 8 saat için 2700 TL ödemek gerekiyor, üç kişi için bu ücret 3375 TL oluyor. İki kişilik dersler için 16 saatlik paket ücreti 5100 TL iken, 24 saatlik paket için 7400 TL ödenmesi gerekiyor. 32 saatlik paket ücreti ise 9800 TL oluyor. Üç kişilik derslerde 16 saatlik paket için 6350 TL ödenmesi gerekiyor. 24 saatlik paket için 9225 TL ve 32 saatlik paket için 12000 TL bütçe ayırmak gerekiyor.

Kulübümüzün özel yüzme dersi faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

31 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page