top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kulübü, 2017 yılında kurulan Türkiye Yüzme Federasyonu’na bağlı resmi bir kulüp olarak tanınıyor. Kulüp, çocuklar ve yetişkinler için farklı yaş gruplarına yönelik yüzme eğitimleri veriyor. Kulüp, yüzme bilmeyen kursiyerlerden lisanslı sporculara kadar farklı seviyelere yönelik kurs seçenekleri sunuyor. Anadolu Yakası yüzme kursu denildiğinde akla gelen ilk kulüplerden biri oluyor. Kulübün, antrenör kadrosu alanında uzman isimlerden oluşuyor. Kulüp bünyesinde görev alan tüm antrenörlerin spor alanında eğitim almış isimlerden oluştuğu biliniyor.

Kulüp, Anadolu Yakası’nda farklı havuzlarda eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Kulübün, eğitim verdiği havuz ve tesislerde hijyen ve güvenliğe dair her ayrıntı düşünülüyor. Peki; Ataşehir Yüzme Kulübü’nün sunduğu kurslar ve içeriklerine dair bilinmesi gerekenler nelerdir?

Ataşehir Yüzme Kulübü Kurs Seçenekleri

Ataşehir Yüzme Kulübü’nde 3 – 5 yaştan başlayarak farklı yaş grupları ve seviyelere yönelik kurslar sunuluyor. Kulüp bünyesinde sunulan farklı kurs seçeneklerini şöyle sıralamak mümkün olabiliyor;

· 3 – 5 Yaş Yüzme Kursu

· Master Yüzme

· Performans Yüzme

3 – 5 Yaş Yüzme Kursu, adından da anlaşılabileceği gibi 3 – 5 yaş arasındaki çocuklara hitap ediyor. Kurs kapsamında çocukların suyla tanışması ve suya adaptasyonuna odaklanılıyor. Çocuk yüzme kursu ise 5 – 13 yaş arasındaki çocuklara yönelik eğitimleri içeriyor. Çocuk yüzme kurslarında, yaş grupları ve kursiyerlerin seviyelerine göre alt gruplara ayrılabiliyor.

Ataşehir Yüzme Kulübü, Performans ve master yüzme grupları çocuk ve yetişkinlere yönelik ileri seviye eğitimleri içeriyor. Bu gruplarda yer alan sporcu ve kursiyerler yarışlara katılabiliyor. Performans ve master yüzme grupları lisanslı sporculardan oluşabiliyor. Ya da gruplarda yer alan sporcular zaman içinde lisans almaya hak kazanabiliyor.

Yetişkin yüzme kursu ise yüzme bilen ve bilmeyen yetişkinlere yönelik olarak veriliyor. Kulüp yetişkin yüzme kurslarıyla Anadolu Yakası yüzme kursu seçenekleri arasında ön plana çıkıyor. Yüzme öğrenmek isteyen yetişkinler, yetişkin yüzme kurslarına katılabiliyor. Bunun yanı sıra; tekniklerini geliştirmek, kilo vermek, formlarını korumak isteyen yetişkinler de bu kurslara katılabiliyor. Yetişkin yüzme kursları da kendi içinde seviye ve yaşa göre farklı gruplara ayrılıyor.

Özel yüzme dersi hem çocuklara hem yetişkinlere hitap ediyor. Grup derslerine herhangi bir sebeple katılamayan veya katılmak istemeyen kursiyerler özel derslere yöneliyor. Özel derslerde kurs takvimi esnetilebiliyor. Kursiyer ve antrenörün uygunluk durumuna göre kişiye özel bir takvim belirlenebiliyor.

Ataşehir Yüzme Kulübü Kurs Ücretleri Peki; Ataşehir yüzme kursu fiyatları nasıl? Ataşehir Yüzme Kulübü’nde kurs faaliyetleri grup dersleri ve özel dersler şeklinde yürütülebiliyor. Kurs grupları maksimum 6 kişiden oluşuyor. Kurslar haftada iki gün birer saat olacak şekilde planlanıyor. Kursiyerler ayda en az 8 ders alıyorlar. Grup derslerinin aylık ücreti 600 TL olarak biliniyor. Ücret ödemesinin her ayın ilk haftasında peşin ve nakit olarak yapılması gerekiyor. Birden fazla aile üyesinin kurslara katılması halinde %10’luk indirim uygulanabiliyor.

Özel derslerde ise ücret kurs takvimine göre belirleniyor. Ders sayısına göre kurs paketleri sunuluyor. Özel derslerde tek kişiye yönelik olarak yapılabiliyor. Bununla birlikte iki ve üç kişilik özel dersler alınması da mümkün olabiliyor. Özel derslerde birden fazla kursiyer bulunması durumunda paket ücreti kişilere pay ediliyor. Ataşehir yüzme kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi için antrenörlerle iletişime geçilmesi gerekiyor.

Ataşehir Yüzme Kulübü hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs içeriklerimiz ve kayıtlar hakkında bilgi için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


21 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page