top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

İstanbul Yüzme Kursları

İstanbul yüzme kursları hakkında araştırma yapıyorsanız, sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. İstanbul’daki yüzme kulüpleri arasında yer alan Ataşehir Yüzme Kulübü, oldukça önemli bir konumda bulunuyor. 2017 yılında kurulan kulüp, her yaşa ve her seviyeye uygun kurslar sunuyor. Anadolu Yakası yüzme kursu fırsatlarından yararlanmak isteyenler kulübün kapısını çalıyor. Kulüp kurulduğundan beri yüzme sporunu tanıtmak, geliştirmek, bir yaşam biçimi haline getirmek için çaba gösteriyor. Deneyimli ve alanında eğitim almış antrenörleriyle farkını ortaya koyuyor. Kurs faaliyetlerini, donanımlı, temiz ve güvenli tesislerde yürütüyor. Kulüp kapılarını hem küçük yaştaki sporculara, hem de yetişkinlere açıyor. Yüzme öğrenmeyi amaçlayan kursiyerlerden, lisanslı sporculara kadar her seviyeden sporcuyu ağırlıyor.

İstanbul Yüzme Kursları: Ataşehir Yüzme Kulübü Ataşehir Yüzme Kulübü, Anadolu Yakasında bulunan kulüpler arasında oldukça önemli bir yere sahip… Kulüp, Anadolu Yakası yüzme kursu denildiğinde öne çıkan kulüplerden biri oluyor. Çocuklar ve yetişkinler kulüp bünyesinde grup derslerine katılabiliyor. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak özel yüzme dersi fırsatlarından yararlanabiliyorlar. Kulüp, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından akredite ediliyor. Kursiyerler ileri seviyelerde lisans alma şansı yakalayabiliyorlar. Lisanslı sporcular, yarışlara katılarak kulübü temsil etme fırsatı bulabiliyor. Bu fırsat yalnızca genç sporculara sunulmuyor. Yetişkinler de lisans alma ve yarışlara katılma hakkına sahip olabiliyorlar. Ayrıca yetişkinler, kulübe üye oalrak; kendi programlarını oluşturabiliyor ve havuzları kullanabiliyorlar. Peki; kulüp üyeler için hangi programları sunuyor?

İstanbul Yüzme Kursları: Ataşehir Yüzme Kulübü Kursları

Kulüp, yüzme kurslarını aylık üyelik şeklinde sürdürüyor. Kursiyerler tek günlük ya da saatlik kullanımlar için havuzları kullanamıyorlar. Peki; kulübün, çocuk ve yetişkin yüzme kursu fiyatları nasıl?

Grup dersleri için aylık üyelik ücreti 450 TL olarak belirleniyor. Ödemelerin her ayın ilk haftasında peşin ve nakit olarak yapılması gerekiyor. 450 TL’lik aylık ücret hem çocuk hem de yetişkin yüzme kursu fiyatları için geçerli oluyor. Kursiyerler her ay en az 8 saatlik kurslardan yararlanıyorlar. Kurslar haftada iki gün düzenleniyor. Her ders 1 saatlik süreleri kapsıyor. Özel yüzme dersi programları ise antrenörler ve kursiyerler tarafından belirleniyor. Kulüp yetişkin özel yüzme kursu fırsatlarının yanı sıra; çocuklar için de özel dersler sunuyor. Fiyatlar konusunda kulüple iletişime geçilmesi ve antrenörlerden bilgi alınması gerekiyor.

İstanbul yüzme kursları arasında ön plana çıkan kulüp üyelerine şu kursları sunuyor;

1. 3-5 Yaş Yüzme Kursu

2. Çocuk Yüzme Kursu

3. Yetişkin Yüzme Kursu

4. Performans Yüzme

5. Master Yüzme

6. Özel Yüzme Dersi

Kurs grupları, yaş ve seviyeye göre belirleniyor. Kurslar 7 farklı havuzda sürdürülüyor. Kulüp bünyesinde yer alan en küçük yaş grubu 3- 5 yaş grubu olarak biliniyor. Performans yüzme ve master yüzme gruplarında yer alabilmek için sporcuların belirli bir seviyenin üzerinde olmaları bekleniyor. Bu iki gruba geçiş, antrenörlerin onayıyla mümkün oluyor. Performans yüzme grupları 9 yaş üzerindeki sporcuları kapsıyor. Master yüzme gruplarında yer alan sporcuların ise 25 yaşını aşmış olmaları gerekiyor. Özel yüzme dersleri yalnızca yetişkin özel yüzme kursu şeklinde yürütülmüyor. Özel derslerin çocuklara yönelik olarak da yürütüldüğü biliniyor.

İstanbul yüzme kursları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ataşehir Yüzme Kulübü’nün sunduğu fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs programlarımıza katılmak ve üyelik işlemleri için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

99 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page