top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kursları

Ataşehir yüzme kursları farklı yaş grupları ve seviyeler için sunulan pek çok fırsatı kapsıyor. Ataşehir’de yüzme kursu fırsatlarını değerlendirmek isteyenler öncelikle kulüpler hakkında araştırma yapıyor. Kulüplerde aranan fiyat, güvenlik, temizlik, eğitmen kadrosu gibi belirli kriterler bulunuyor. Bu kriterler çerçevesinde bir değerlendirme yapıldığında Ataşehir Yüzme Kulübü ön plana çıkıyor.

Kulüp, İstanbul Anadolu Yakası’nda birden fazla havuzda eğitim faaliyetleri yürütüyor. 2017’den beri İstanbul’un en popüler ve güvenilir yüzme kulüpleri arasında yer almayı başarıyor. Kulüp hem donanımlı tesisleri hem alanında eğitimli antrenör kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki; kulüp, hangi özellikleri ve kurs seçenekleriyle ön plana çıkıyor? Kulübü tercih edenlerin kurslar için ne kadar bütçe ayırması gerekiyor?


Ataşehir Yüzme Kursları ve Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kulübü’nün hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen bir kulüp olduğunu biliniyor. Özellikle çocuk yüzme kursu söz konusu olduğunda; ebeveynler güvenli ve temiz bir tesis arayışına giriyor. Bununla birlikte her yaştan ve seviyeden yetişkinin aradığı tüm kriterler de Ataşehir Yüzme Kulübü’nün çatısı altında toplanıyor. Çocuk ve yetişkinler kulüp bünyesinde yüzme öğrenmenin yanı sıra; sosyalleşme imkanı da bulabiliyor. Hali hazırda yüzme bilenler farklı tekniklerde kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Sporcular, kulüp çatısı altında lisans alma ve milli takım kadrolarını adlarını yazdırma şansı yakalıyorlar. Kulüp sunduğu tüm imkanlarla Ataşehir Yüzme Kursları arasında hep bir basamak önde olmayı başarıyor.

Kulüp farklı yaş aralıklarına yönelik olarak çocuk yüzme kursu seçenekleri sunuyor. 3 – 5 yaş ve 5 – 14 yaş arasındaki çocuklar bu kurslara katılabiliyorlar. Yetişkinler için ise yaş, seviye ve talepler doğrultusunda farklı seçenekler sunuluyor. Yüzme öğrenmek, tekniğini geliştirmek isteyenlerin yanı sıra; yetişkinler için serbest yüzme seçeneği de bulunuyor. Bel ve omurga rahatsızlıkları gibi çeşitli rahatsızlıklar için tedavi amaçlı yüzme programları oluşturulabiliyor. Yüzme hastalıklar söz konusu olduğunda hem tedavi edici hem önleyici spor dallarından biri olarak biliniyor. Kulüp, yüzmenin daha geniş bir kitleye ulaşması ve bir yaşam biçimi haline getirilebilmesi için çalışıyor. Bu doğrultuda her talebe ve ihtiyaca yönelik imkanlar sunuyor.


Ataşehir Yüzme Kursları Nasıl İlerliyor?

Kulüp, grup derslerini belirli bir takvime göre planlıyor. Özel yüzme derslerinde ise kişiye özel program yapılması mümkün oluyor. Gruplar, yetişkin yüzme kursu seçeneğinde yüzme seviyesine göre oluşturuluyor. Çocuklar için ise yaş ve seviyeye bakılarak gruplandırma yapılıyor. Tüm gruplara ayda minimum 8 saat eğitim veriliyor. Ancak master ve performans yüzme gruplarında minimum 16 saat eğitim alınıyor. Çünkü her iki grupta da lisanslı sporcular yer alıyor. Sporcular için daha yoğun bir antrenman programı oluşturuluyor.

Çocuk ve yetişkin yüzme kursu seçeneklerinde kurs programı suya adaptasyon süreci ile başlıyor. Ardından temel yüzme eğitimlerine geçiliyor. Teknik gruplarda ise dört temel yüzme tekniğinin öğrenilmesine odaklanılıyor. Master ve performans yüzme gruplarında bu tekniklerin inceliklerine ve mesafe antrenmanlarına yer veriliyor.


Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları

Peki; Ataşehir yüzme kursu seçenekleri için fiyatlar nasıl? Ataşehir yüzme kursu fiyatları, tüm grup kursları için aylık 700 TL olarak belirleniyor. Özel yüzme dersi ücretleri oluşturulan programa göre farklılık gösteriyor. Bu noktada kulüp ile iletişime geçerek bilgi almak gerekiyor. Kurs ücretlerinde yakınlık ve kardeş indirimi uygulaması yapılıyor.

Ataşehir Yüzme Kursları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs içeriklerimiz ve kayıtlar hakkında bilgi için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

15 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page