top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları

Ataşehir yüzme kursu fiyatları çocuklarına yüzme eğitimi aldırmak isteyen ebeveynler tarafından sıkça araştırılıyor. Aynı zamanda yüzme kursu almak isteyen yetişkinler için de bu konu önem taşıyor. Hatta yüzme kursu almayı düşünenler için kurs ücretleri öncelikli konulardan biri oluyor. Ataşehir Yüzme Kulübü, yüzme kursu denildiğinde İstanbul’da akla gelen ilk kulüplerden biri oluyor. Kulüp, 2017 yılından bu yana varlığını sürdürüyor. Türkiye Yüzme Federasyonu’na bağlı resmi bir kulüp olması, Ataşehir Yüzme Kulübü’nü tercih sebebi yapıyor.

Kulüp her yaşa ve her seviyeye yönelik olarak sunduğu kurs seçenekleriyle adından söz ettiriyor. Üstelik kulüp bünyesinde sunulan tüm kurslar fiyat avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Üstelik kulüp bünyesindeki tüm antrenörlerin alanında deneyimli ve eğitimli isimlerden oluştuğu biliniyor. Ataşehir Yüzme Havuzu da dahil kulüp tarafından kullanılan tüm tesislerde temizlik ve güvenlik kurallarına bütünüyle uyuluyor. İstanbul’da güvenilir ve donanımlı bir yüzme kulübü arayan herkes Ataşehir Yüzme Kulübü’nü seçiyor.

Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları ve Kurs Seçenekleri

Ataşehir Yüzme Kulübü’nün, Ataşehir Yüzme Havuzu başta olmak üzere farklı havuzlarda eğitim faaliyetleri yürüttüğü biliniyor. Kulüp bünyesinde çocuklardan yetişkinlere farklı yaş grupları eğitim alıyor. Kursların yüzme bilen ve bilmeyen her seviyeden katılımcıya açık olduğu biliniyor. Hatta yüzme bilen yetişkinlerin eğitim almadan serbest yüzme seçeneğini değerlendirmesi mümkün olabiliyor.

Yüzme kursları için en küçük yaş grubu 3 – 5 yaş grubu oluyor. Bu yaştaki çocukların yüzme sporuna başlaması daha sağlıklı şekilde gelişim göstermelerine katkı sunuyor. Erken yaşta yüzme sporuyla tanışan çocukların kas ve iskelet sistemleri daha sağlıklı gelişiyor. Aynı zamanda motor becerileri yaşıtlarına göre daha hızlı gelişebiliyor. Yüzme sporuyla erken yaşta tanışan çocukların iletişim becerileri ve özgüvenlerinin daha yüksek olduğu biliniyor. 3 – 5 yaş grubundaki çocuklar avantajlı Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları ile Ataşehir Yüzme Kulübü’nde keyifli bir eğitim alabiliyor.

Ataşehir Yüzme Kulübü’nde diğer seçenekler çocuk ve yetişkin yüzme kursları oluyor. Çocuk yüzme kursları 5 – 14 yaş arasına hitap ediyor. Yetişkin yüzme kursları ise 14 yaş ve üzerine yönelik olarak veriliyor. Her iki kurs grubu da seviyelere göre alt gruplara ayrılıyor. Yüzme bilmeyenler başlangıç seviyesi gruplarına dahil oluyor. Bilenler ise teknik öğrenim gruplarına dahil ediliyor. Kurs grupları maksimum 6 kişiden oluşuyor.

Ataşehir Yüzme Kulübü’nde bir diğer seçenek birebir yüzme dersi oluyor. Bu noktada daha esnek bir kurs takvimi izlemek mümkün olabiliyor. Kurs takvimi eğitmen ve kursiyer tarafından ortak olarak belirleniyor. Bu kurs seçeneği tüm yaş grupları ve yüzme seviyeleri tarafından tercih edilebiliyor.

Ataşehir Yüzme Kursu Fiyatları Nasıl?

Ataşehir’de yüzme kursu almak isteyenler için fiyatlar grup ve özel yüzme dersi seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Grup derslerini tercih edenlerin ödemesi gereken aylık ücret 800 TL oluyor. Bu ücret karşılığında kursiyerlere haftada 8 saatlik eğitimler veriliyor. Kurslar haftada 2 gün ve birer saat olacak şekilde planlanıyor. Özel yüzme dersi seçeneğinde ise farklı paketler bulunuyor. Bu paketler; 8, 16, 24 ve 32 saatlik paketler olarak sıralanıyor. Kursiyerlerin 8 saat için 2400 TL, 16 saat için 4560 TL ödemeleri gerekiyor. 24 saat için 6550 TL, 32 saat için ise 8400 TL bütçe ayırmak gerekiyor.

Ataşehir yüzme kursu fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için Ataşehir Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

239 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page