top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kulübü Birebir Yüzme Dersi

Ataşehir Yüzme Kulübü, çocuk ve yetişkinler için birebir yüzme dersi seçenekleri sunuyor. Kulüp, Ataşehir Yüzme Havuzu başta olmak üzere 7 farklı havuzda eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Ataşehir Yüzme Kulübü’nün antrenör kadrosunun tamamı alanında uzman eğitmenlerden oluşuyor. Kulüp farklı yaş grupları ve farklı seviyelere yönelik kurs seçenekleri sunuyor. Tüm yaş gruplarında karma eğitim veriliyor. Kulübün, yüzme bilmeyen kursiyerlerden lisanslı sporculara kadar farklı seviyelerde üyeleri bulunuyor. Ataşehir Yüzme Havuzu başta olmak üzere kulübün hizmet verdiği tüm tesislerde güvenlik ve temizliğe öncelik veriliyor. Bu anlamda tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor.

Peki, kulüp bünyesinde sunulan özel ders seçenekleri nelerdir? Özel yüzme dersi seçeneklerinden kimler faydalanabilir? Özel yüzme dersleri neden tercih edilmeli? Özel yüzme derslerinde fiyatlar nasıl?

Birebir Yüzme Dersi Seçenekleri

Ataşehir Yüzme Kulübü’nün İstanbul Anadolu Yakası’nın önde gelen kulüplerinden biri olduğu biliniyor. Kulüp, Türkiye Yüzme Federasyonu’na bağlı resmi bir kulüp olarak faaliyet yürütüyor. Kulüp bünyesinde sunulan birebir yüzme derslerinde esnek bir kurs takvimi uygulanabiliyor. Kurs programı antrenörler ve kursiyerlerin ortak kararıyla belirleniyor. Böylelikle kursiyerlerin kurs takvimine uyum sağlamaları daha kolay hale geliyor.

Özel yüzme derslerinde kursiyerlere farklı kurs paketleri sunuluyor. Bu paketler, 8, 16, 24 ve 32 saatlik paketler olarak biliniyor. Yani kursiyerler, özel yüzme dersleri kapsamında minimum 8 saatlik paketlerden faydalanabiliyorlar. Özel dersler hakkında daha detaylı bilgi almak için kulübü ziyaret etmek ve antrenörlerle görüşmek mümkün olabiliyor.

Birebir Yüzme Dersi Seçeneklerinden Kimler Faydalanabilir?

Birebir yüzme dersleri hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olarak yürütülüyor. Grup derslerine herhangi bir nedenle katılamayan herkes özel derslerden faydalanabiliyor. Yüzme seviyeleri anlamında da bir sınırlama bulunmuyor. Yüzme bilen ve bilmeyenler özel ders seçeneğini değerlendirebiliyor. Daha önce travma yaşamış, su korkusu bulunan kişiler özel yüzme derslerini değerlendirebiliyorlar. Böylelikle kurs sürecinde kendilerini daha rahat ve güvende hissedebiliyorlar.

Yoğun iş ve eğitim temposuna sahip kişiler için de özel derslerin uygun olduğunu söylemek mümkün olabiliyor. Çünkü grup derslerinde telafi dersi uygulaması yapılmıyor. Yüzme eğitiminde süreklilik önemli olduğu için böyle durumlarda özel derslerden daha fazla verim alınabiliyor. Kısacası, isteyen herkes özel yüzme dersi seçeneğini değerlendirebiliyor.

Özel Yüzme Dersi Fiyatları

Peki; birebir yüzme dersi ücretleri nasıl? Özel yüzme derslerini tercih edenler ne kadar bütçe ayırmalı? Birebir yüzme dersleri için kursiyerlere dört farklı paket seçeneği sunuluyor. Bunlar; 8, 16, 24 ve 32 saatlik paketler oluyor. 8 saatlik kurs paketinin ücreti 1800 TL olarak biliniyor. 16 saatlik paket söz konusu olduğunda kursiyerlerin 3400 TL bütçe ayırması gerekiyor. 24 saatlik paket için ödenmesi gereken ücret 4900 TL oluyor. 32 saatlik paketin ücreti ise 6400 TL olarak biliniyor.

Özel dersler iki ve üç kişilik olarak da yürütülebiliyor. Bu durumda paket ücreti kursiyerler arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Kurslar için talep edilen ücretin peşin ve nakit olarak ödenmesi gerekiyor. İki ve üç kişilik özel ders paketlerinin ücretleri değişiklik gösteriyor. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye web sitesi, kulüp ve antrenörler aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Birebir yüzme dersi seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs içeriklerimiz ve kayıtlar hakkında bilgi için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

35 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page