top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Eğitimi

Ataşehir yüzme eğitimi veren kurumlar sıkça araştırılıyor. Bu araştırmalarda en çok öne çıkan kulüp hiç şüphesiz ki; Ataşehir Yüzme Kulübü oluyor. Ataşehir Yüzme Kulübü’nün yüzme öğrenmek isteyenler için en doğru adres olduğu biliniyor. Çünkü kulüp uzman antrenör kadrosuyla, temiz ve güvenli tesislerde eğitim faaliyetlerini yürütüyor. İşini severek yapan eğitmenler sayesinde eğitimler son derece keyifli bir hal alıyor. Kulüp yüzmenin yalnızca öğrenilmesini değil; sevilmesini ve bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini amaçlıyor. Kulüp, yüzme eğitimleri için birden fazla havuzda faaliyet gösteriyor. Kulübün faaliyet gösterdiği havuzlar şöyle sıralanıyor;

· Üsküdar Yüzme Havuzu

· Sancaktepe Yüzme Havuzu

· Çekmeköy Yüzme Havuzu

· Kadıköy Yüzme Havuzu

· Acıbadem Yüzme Havuzu

· Burhan Felek Yüzme Havuzu

Ataşehir yüzme eğitimi için daha çok Ataşehir Yüzme Havuzu tercih ediliyor. Ataşehir Yüzme Havuzu’nda hem yetişkinlerin hem de çocukların eğitim alması mümkün olabiliyor. Dersler gruplar halinde yapılıyor. Grup derslerinde çocuklar; yaş, yüzme seviyesi ve fiziksel özellikleri doğrultusunda değerlendiriliyorlar. Yetişkinlerde ise değerlendirme yüzme seviyeleri dikkate alınarak yapılıyor. Gruplar bu çerçevede oluşturuluyor.

Grupların en fazla 6 kişiden oluşması söz konusu oluyor. Hem çocuk hem de yetişkin yüzme gruplarında karma eğitim veriliyor. Grup dersleri haftada 2 saat ayda toplam 8 ders olarak planlanıyor. Ataşehir Yüzme Havuzu’nda aynı zamanda özel yüzme dersi faaliyetleri de sürdürülüyor. Bu noktada; kursiyerin ve antrenörün talep ve uygunlukları doğrultusunda program oluşturabiliyor.

Ataşehir Yüzme Eğitimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ataşehir’de farklı yaş grupları ve farklı seviyeler için farklı kurs seçeneklerinden söz etmek gerekiyor. Ataşehir Yüzme Kulübü, bünyesinde sunulan kurslar şu şekilde sıralanabiliyor;

· 3 – 5 Yaş Yüzme

· Çocuk Yüzme (5 – 14 Yaş)

· Yetişkin Yüzme (14 + Yaş)

· Performans Yüzme

· Master Yüzme

· Özel Yüzme Dersi

Performans yüzme ve master yüzme dışında tüm gruplarda yüzme bilen ve bilmeyenlerin eğitim alması mümkün olabiliyor. Performans ve master yüzme gruplarında ise belirli bir seviyenin üzerindeki kursiyerler yer alıyor. Master yüzme gruplarının 25 yaş ve üzeri sporculara yönelik olduğu biliniyor. Bu kurs gruplarında yer alan sporcular lisanslı olma imkanı bulabiliyorlar. Yarışlara katılabiliyor, milli takımda yer alma şansı yakalayabiliyorlar. Aynı zamanda performans yüzme gruplarında sporcular burslu eğitim imkanı elde edebiliyorlar. Yetişkin yüzme kursu seçeneğinde, yüzme bilen yetişkinler eğitim almadan serbest yüzme imkanı bulabiliyor. Bunun yanı sıra; fizyoterapi, kilo kontrolü gibi amaçlarla yüzme eğitimlerine katılmak da mümkün olabiliyor.

Ataşehir Yüzme Eğitimi Fiyatları

Ataşehir’de hem çocuk hem de yetişkin yüzme eğitimleri aynı şekilde ücretlendiriliyor. Grup derslerinin tamamında aylık ücret 700 TL olarak biliniyor. Bu ücret karşılığında kursiyerler haftada iki gün olacak şekilde ayda toplam 8 saat eğitim alıyorlar. Çocuk ve yetişkin kurs seçeneklerinde %7 oranında aile indirimi uygulanabiliyor. Bu indirim birden fazla aile üyesinin aynı anda kurslara devam etmesi durumunda uygulanıyor. Kurs ücretlerinin her ayın ilk haftasında ödenmesi gerekiyor. Ödemeler peşin ve nakit olarak yapılıyor. Özel yüzme derslerinde ücretler kurs saatlerine göre farklılık gösteriyor. Kurs ücretleri 2200 ile 7680 TL arasında farklılık gösteriyor.

Ataşehir yüzme eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurs içeriklerimiz ve kayıtlar hakkında bilgi için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

28 görüntüleme

Kommentare


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page