top of page
  • Ataşehir Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Havuzu Fiyatları

Ataşehir yüzme havuzu fiyatları kulüplere ve kurs seçeneklerine göre farklılık gösterebiliyor. Kurs ücretleri yüzme kursu almak isteyen yetişkinler için önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklarının yüzme eğitimi almasını isteyen ebeveynler de öncelikli olarak kurs fiyatlarını araştırıyorlar. Uygun fiyatlı kurs seçenekleri sunan Ataşehir Yüzme Kulübü, ebeveynler ve yetişkinler için ilk tercihlerden biri oluyor.

2017 yılında kurulan kulüp, Türkiye Yüzme Federasyonu’na bağlı resmi bir kulüp olarak eğitim veriyor. Kulüp, Ataşehir Yüzme Havuzu başta olmak üzere 7 farklı havuzda eğitim faaliyetleri yürütüyor. Tüm havuzlarda temizlik ve güvenlik kulüp için öncelikli konular arasında yer alıyor. Kulüp için bir diğer öncelikli konu ise antrenör kadrosu oluyor. Kulüp bünyesinde eğitim veren tüm antrenörler uzman ve eğitim isimler olarak biliniyor.

Peki; Ataşehir Yüzme Kulübü’nde kimler kurslara katılabilir? Kurslar için ne kadar bütçe ayırmak gerekir?


Farklı Kurs Seçenekleri İçin Ataşehir Yüzme Havuzu Fiyatları

Ataşehir Yüzme Kulübü’nde hem çocukların hem de yetişkinlerin kurslara katılması mümkün olabiliyor. Kurslar grup dersleri ve özel dersler olmak üzere iki farklı biçimde veriliyor. Grup derslerinde yaş ve yüzme seviyesi esas alınarak gruplar oluşturuluyor. Her kurs grubu maksimum 6 kişiden oluşuyor. Eğitmenlerin her öğrenci için yeterince zaman ayırabilmesi kulüp için önemli konulardan biri oluyor. Bu nedenle kurs gruplarında kişi sayısı 6 ile sınırlandırılıyor. Çocuk yüzme kurslarında, “3 – 5 Yaş Yüzme” ve “Çocuk Yüzme Kursu” olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Çocuk Yüzme Kursu seçeneği 5 – 14 yaş arasındaki çocukları kapsıyor.

Yetişkin yüzme grupları 14 yaş ve üzeri yetişkinleri kapsıyor. Kurs grupları yaşın yanı sıra; yüzme seviyelerine bakılarak oluşturuluyor. Yetişkin yüzme kursunda başlangıç seviyesi ve teknik öğrenim gibi farklı gruplar bulunuyor. Yüzme bilmeyen yetişkinlerin yüzme öğrenmesi esas alınıyor. Bilenler için ise yüzme tekniklerinin geliştirilmesine odaklanılıyor. Ataşehir Yüzme Kulübü’nde hem çocuklar hem de yetişkinler için Ataşehir Yüzme Havuzu Fiyatları aynı oluyor. Yaş grubu ya da yüzme seviyesine göre farklı fiyatlandırma yapılmıyor.

Grup kurslarına ek olarak kulüp, özel yüzme dersi seçeneği de sunuyor. Özel yüzme dersine katılım hem çocuklar hem de yetişkinler için mümkün olabiliyor. Özel yüzme dersi farklı sebeplerle tercih edilebiliyor. Sağlık, iş temposu, travmalar bu sebeplerden bazıları olarak sıralanabiliyor. Kulüp, grup kurslarında telafi dersi uygulaması yapmıyor. Bu nedenle yoğun iş temposuna sahip yetişkinler özel dersleri tercih ediyor. Geçmişte yüzme ile ilgili travma yaşamış bireyler için de özel dersler daha avantajlı olabiliyor. Daha hızlı öğrenmek, lisans almak, yarışlara katılmak isteyenler daha yoğun bir kurs takvimi oluşturmak isteyebiliyor. Bu durumda özel yüzme dersleri ile kurs takvimi kişiye özel belirlenebiliyor.


Ataşehir Yüzme Havuzu Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Ataşehir’de yüzme havuzu fiyatları kursların niteliğine göre değişiklik gösteriyor. Ataşehir Yüzme Kulübü’nde tüm grup kursları aylık 800 TL olarak ücretlendiriliyor. Bu ücret hem yetişkin hem de çocuk yüzme kursları için geçerli oluyor. Birden fazla aile üyesi kulüp bünyesinde eğitim alıyorsa %6 oranında indirim uygulanıyor. Özel ders ücretlerinde ise kursiyerlere farklı paketler sunuluyor. Kursiyerlerin seçilen pakete göre 2400 TL ile 8400 TL arasında bir ücret ödemeleri gerekiyor. Detaylı bilgiye antrenörler aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Ataşehir yüzme havuzu fiyatları ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için Ataşehir Yüzme Kulübü ile iletişime geçebilirsiniz. Kurs kayıtları için bizi arayabilir, kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz. Kulübümüz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

24 görüntüleme

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page